Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Umowa przedwstępna

Umowa przedwstępna

Hej, mam pytanie odnośnie zakupu nieruchomości. Czy ktoś z Was kupował może mieszkanie? Czy zdarzyło się Wam, że po podpisaniu umowy przedwstępnej właściciele wycofali się z transakcji? Czy mieliście w takiej sytuacji problemy z odzyskaniem zaliczki lub zadatku?
    W uśmierzeniu bólu pomoże Ci profizjo.pl.

Nie miałem takiej sytuacji, ale logika podpowiada, że nie powinno być żadnych problemów z odzyskaniem zaliczki.

Zaliczka a zadatek to cos innego. Musisz miec skonstruowana tak umowę z taka forma zadatku by nie opłaciło się nikomu z tego wycofać.
    krupier czyli nauka gry w karty!

Ja ostatnio miałam podobną sytuację, że wszystko było już umówione na ostatni guzik i nagle się wycofali i cisza... Nie było żadnego kontaktu, poszliśmy na policję i dopiero po 2 miesiącach udało się ich namierzyć, ale i tak nie odzyskałam do tej pory pieniędzy z zaliczki.
    Meczami zainteresował mnie mój mąż. Od teraz chodzę z nim co tydzień w sezonie Normalnie pracuję jako księgowa Krakowska, ale nieoficjalnie szyję u siebie szaliki dla kibiców.

nie miałam takiego problemu, ale jeżeli jest sporządzona umowa, to zawsze można zasięgnąć pomocy prawnika

Umowa przedwstępna z tego co ja wiem, to może zostać wycofana. Wszystko zależy od sytuacji.

spokojnie, z każdej sytuacji jest jakieś wyjście, zawsze można skorzystać z pomocy prawnika

Nie uważam, że dziś cos take możliwe

Jestem pewny, warto odwołać się na forumy prawa

taką umowę można wycofać.

Uprawnienia umieszczania postów