Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 30

Wątek: Cieknąca bateria wannowa - jakieś pomysły?

Cieknąca bateria wannowa - jakieś pomysły?

Witojcie

słuchajcie, dzisiaj rano budze się do pracy wchodzę do łazienki a tam pełno wody ... Całą noc woda całkiem sporym strumieniem ciekła z korpusu baterii. Generalnie przeczytałem, że to prawdopodobnie głowica, ale moja bateria jest już tak zużyta, że nie ma sensu jej naprawiać - lepiej wymienić na nową. Znalazłem kilka ciekawych modeli tutaj https://www.lazienkiabc.pl/Baterie-wannowe-c157 ale maja trochę podejrzanie niskie ceny - co sądzicie?

Moim zdaniem nie ma co kombinować, tylko trzeba kupić nową baterie. Dobra bateria wannowa kosztuje 200-500 zł w zależności od marki.

Kup nową baterie, ja ostatnio kupiłem za 220 zł i wygląda pięknie.

kup nową baterie i będziesz miął z głowy. Nie ma sensu naprawiać takich rzeczy.

nowa bateria wyjdzie cie taniej jak kombinowanie z naprawą.

Powiem tak, mam małe doświadczenie hydrauliczne i moim zdaniem nie ma sensu naprawiać tego kranu. Sprawdziłem ten sklep o którym pisałeś i polecam ci baterie wannowe Grohe - naprawdę dobra firma, osobiście mam taka baterie i od 8 lat nic się z nią nie dzieje.

kup nową baterie, nie ma sensu naprawiać starego dziadostwa.

dokładnie lepiej kupić nowa baterie chyba, że ta którą posiadasz jest z górnej półki za 1000 zł+

kupuj nową, to nie jest element, który się naprawia.

lepiej kupić nową, bo głowicy w tanich bateriach nie opłaca się wymieniać.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów